لوگو تامین انرژی برق ایرانیان

آکادمی انرژی های تجدیدپذیر تابان راه اندازی می شود

آکادمی انرژی های تجدیدپذیر تابان راه اندازی می شود

آکادمی انرژی های تجدیدپذیر تابان راه اندازی می شود

شرکت تامین انرژی برق ایرانیان تابان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به تاسیس آکادمی انرژی های تجدیدپذیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تابان، نشست عملیاتی تشکیل آکادمی انرژی های تجدیدپذیر تابان صبح امروز با حضور مدیران ارشد شرکت تابان و نمایندگان سازمان فنی و حرفه ای ، ساتبا و دانشگاه شهید بهشتی در محل شرکت تامین انرژی برق ایرانیان برگزار شد.

در این نشست دکتر علی مجدآرا مدیرعامل شرکت ، دکتر حبیبی نماینده سازمان فنی و حرفه ای کشور ، مهندس برومند نماینده سازمان فنی و حرفه ا ی کشور ، دکتر فرزان نماینده دانشگاه شهید بهشتی ، دکتر تقی پور نماینده ساتبا ، دکتر باغبان ، دکتر سید شهرام میرزمانی نماینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ، مهندس شایا مهر و مسئولین فنی شرکت حضور داشتند.

دکتر علی مجدآرا مدیرعامل شرکت تابان در این نشست با اشاره به اینکه یکی از شاخص های توسعه محور آموزش است اظهار داشت: شرکت تابان در راستای هدف و طرح توسعه شرکت که برنامه ریزی در خصوص تحول، تعالی و آینده نگری شرکت در زمینه های مختلف می باشد 40 طرح را در دستور کار خود قرار داده که یکی از مهترین این طرح ها راه اندازی آکادمی انرژی های تجدید پذیر است .

وی افزود: دنیا به سمت انرژی های تجدید پذیر در حرکت است و کشور ما نیز استعداد کافی را برای رشد در این زمینه دارا می باشد .

مجدآرا گفت: اولویت ما ارتقا آموزش کارکنان و سپس انتقال دانش به متقاضیان آموزش سراسر کشور است که با استعانت از خداوند متعال  آموزش ها قرار است در سه مقطع مقدماتی، پیشرفته و بین المللی به صورت سازمان یافته و رعایت استانداردها ارائه گردد.

در این جلسه، پیرامون اخذ مجوز جوارکارگاهی استان فارس ، اخذ مجوز اولین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد و مرکز تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای ، انعقاد تفاهم نامه با سازمان فنی و حرفه ای کشور ، آموزش مربیان و مدرسان فنی و حرفه ای توسط شرکت تابان با همکاری ساتبا و ارزشیابی و ارائه گواهینامه های مربوطه در مقاطع مختلف به متقاضیان دوره های آموزشی گفتگو و تصمیم گیری شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.